الحاق دانشکده سما شریعتی به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری

تاریخ : 24 شهریور 1400, 15:05 نویسنده : admin بازدیدها : 823 نظرات : 0 موضوع : اخبار

با توجه به رویکرد جدی دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه مهارت و کارآفرینی و مطابق مصوبات  دوازدهمین جلسه شورای گسترش،آموزش، برنامه ریزی و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر تغییر رویکرد دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری به دانشگاه مهارت و کارآفرینی، دانشکده مهارت و کارآفرینی سما شریعتی به این واحد  دانشگاهی الحاق گردید. بدین منظور جلسه ای با حضور ریاست محترم واحد یادگار امام (ره) ،جناب آقای دکتر سعید قاضی مغربی، و معاونین محترم ایشان در روز سه شنبه مورخ 23 شهریور ماه 1400 در محل دانشکده شریعتی برگزار گردید.

در ابتدای جلسه ریاست دانشکده سرکار خانم افتاده  ضمن عرض خوشامدگویی به هیئت رییسه  به ارائه گزارش در خصوص فعالیت های جاری و وضعیت موجود پرداختند. در این جلسه مقرر گردید کلیه فعالیت های اداری-مالی-آموزشی-پژوهشی-دانشجویی و فرهنگی دانشکده شریعتی زیر نظر واحد مذکور اداره گردد.

از دیگر موضوعات مطرح شده در  این جلسه میتوان موارد مرتبط با توسعه رشته های مهارتی ،بسط و توسعه فضای آموزشی،استفاده از امکانات و تجهیزات کارگاهی و آزمایشگاهی واحد یادگار امام در کلیه مقاطع، تاکید بر انجام فعالیت های پژوهشی و کاربنیان، برگزاری هر چه پربارتر دوره های تخصصی و کوتاه مدت درآمد زا، همکاری با سازمانها و واحدهای صنعتی، استفاده بهینه از منابع و نیروی انسانی متخصص موجود، برگزاری با کیفیت کلاسها و نظارت بر انتخاب و بکارگیری اساتید مدعو را نام برد. در ادامه جناب آقای دکتر قاضی مغربی و همراهان ایشان از کلیه بخش های اداری  و آموزشی دانشکده بازدید نموده و به گفتگو با همکاران پرداختند. جلسه فوق با برگزاری نماز جماعت در محل نمازخانه دانشکده پایان یافت.