راه اندازي سامانه اختصاصي آموزش مجازي دانشكده فني و حرفه اي سما شريعتي(مجتمع شهيد قربانخاني)

تاریخ : 20 مرداد 1399, 18:00 نویسنده : admin بازدیدها : 765 نظرات : 0 موضوع : اخبار

به گزارش حوزه پژوهش و فناوري، سامانه اختصاصي آموزش هاي مجازي آنلاين دانشكده فني و حرفه اي سما شريعتي (مجتمع شهيد قربانخاني) با آدرس lms.samashariati.org به بهره برداري رسيد.
حسين شمس رئیس دانشكده در اين خصوص افزود، با توجه به‌ تعطیلی دانشگاه‌ها به‌منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و بر‌اساس بخشنامه‌ سازمان مرکزی، سامانه آموزش مجازی واحد سما شريعتي راه‌‌اندازی گرديد تا در راستاي برگزاري كلاس هاي عملي نيم سال دوم ٩٩ خدمات رساني مناسبي به دانشجويان صورت گيرد.
وي افزود، از ديگر اهداف مهم در راه اندازي اين سامانه، برگزاري مراسم و سخنراني هاي فرهنگي و مذهبي در مناسبت هاي مختلف به ويژه در ايام محرم و صفر براي دانشجويان و همچنين برگزاري دوره هاي تخصصي كوتاه مدت مهارتي و درآمد زا و مسابقات فرهنگي 

مي باشد.
 شمس افزود: با راه‌اندازی زیرساخت لازم، فراهم‌سازی بستر اینترنتی،هماهنگی با استادان و اطلاع‌رسانی به دانشجویان، برخی از کلاس‌های جبرانی و جلسات توجيهي پروژه و كارآموزي در بستر اين سامانه انجام ميگيرد
وی گفت: يكي از ويژگي هاي خوب اين سامانه اين است كه نياز به نصب برنامه خاصي نمي باشد و امكان اتصال به دانشجويان براي ورود به سامانه به سادگي صورت ميگيرد و از قابليت هاي خوبي از قبيل share desktop ، webcam ، آزمون آنلاين و ... برخوردار مي باشد.